Ke každému zadání přistupujeme individuálně, hledáme nejvhodnější řešení a klademe velký důraz na finanční nenáročnost a proveditelnost s velkým důrazem na kvalitu a funkčnost prostoru. Navrhujeme podle životního stylu klienta a jeho požadavků.

Navrhujeme novostavby, rekonstrukce a design interiérů. Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace. Vaše požadavky Vám pomůžeme také zrealizovat.

UPOUTAVKY_orig_2

Navrhneme pro vás originální interiér s nábytkem na míru doplněným výrobky od českých i zahraničích značek. Najdeme řešení pro každou místnost ve vašem bytě.

UPOUTAVKY_cz han

Díky naší nově navázané spolupráci vám exkluzivně nabízíme výrobky od předního a již tradičního českého výrobce známého zejména svými kuchyněmi. Jeho nabídka truhlářských výrobků je však mnohem širší. Díky designu, který sleduje světové trendy a zároveň důrazu na kvalitu materiálu a provedení jde o opravdovou českou kvalitu.

UPOUTAVKY_IT_2

Spolupracujeme s prodejcem několika italských značek, který se pyšní výhradním zastoupením několika z nich pro celou ČR. Váš interiér může být doslova od omítky či obkladu až po osvětlení „made in Italy“. Společnost si zakládá na 100% italské výrobě, proto i prvky vyráběné na míru jsou vyráběné přímo v italských továrnách. Výhoda? Vše je přímo od výrobců, a to se příznivě odráží na ceně jednotlivých kusů.

… nechce-li se Vám jezdit do showroomu prodejů nebo jsou pro Vás daleko, vše vybereme společně a zbytek zařídíme za Vás!…